Flag
View our:
payroll services


Staňte se naším obchodním zástupcem

Výpočet daně a daňová evidence

Menší a začínající podnikatelé by měli vést daňovou evidenci, dokuď je to možné. Díky daňové evidenci je zde možnost ušetření výdajů na daně a účetnictví. Jsou zde i další věci, které ovlivňují to, jestli je lepší vést daňovou evidenci či účetnictví.

Naše firma nabízí rovněž všechny možnosti zpracování daňových přiznání a záležitostí, které se jich přímo či nepřímo týkají.


Orientační ceník - Měsíční vedení DAŇOVÉ EVIDENCE (jednoduché účetnictví)
Pro neplátce DPH
1 – 30 řádků (účetních položek) v deníku za měsíc paušál od: 800 Kč
31. a každý další řádek v deníku + 15 Kč/ další řádek
Samostatné zpracování přiznání k dani fyzických osob + výkazy (Přehledy na zdravotní pojišťovnu, Sociální správu, účetní závěrka..) 1.500 Kč (nebo 0 Kč, v případě, že Vám vedeme daňovou evidenci)
Pro plátce DPH
1 – 30 řádků v deníku za měsíc paušál od: 1.000 Kč
31. a každý další řádek v deníku + 20 Kč/ další řádek
Samostatné zpracování přiznání k dani fyzických osob + výkazy (Přehledy na zdravotní pojišťovnu, Sociální správu, účetní závěrka..) 2.000 Kč (nebo 0 Kč, v případě, že Vám vedeme daňovou evidenci)
Podrobný orientační ceník najdete zde

Zašlete nám případně Vaší nezávaznou poptávku po našich účetních službách zde.

Připravíme pro vás přibližnou kalkulaci našich služeb. Rovněž Vás rádi kdykoliv pozveme k sobě na informační bezplatnou schůzku. Schůzku si můžete domluvit na tomto čísle 606 837 855 či na emailu: info@ucetnictvi-harpagon.cz, sídlíme v samotném centru Prahu, v pasáži U Nováků.


Postaráme se Vám o Vaše kompletní účetnictví a vy díky nám ušetříte !© Copyright 2010 Harpagon s.r.o - učetnictví, Powered by: Rosion-Versace DZIAN & Alex Petronyuk