Flag
View our:
payroll services


Staňte se naším obchodním zástupcem

Vedení mezd, Outsourcing mezd a personalistika


Rádi pro Vás pravidelně zpracujeme měsíční mzdy, odvody sociálního a zdravotního pojištění, roční zúčtování daně zaměstnanců a vyúčtování záloh na daně ze závislé činnosti. Rovněž můžeme pro Vás vykonat návštěvy potřebných úřadů a odevzdat zde potřebné podklady.

Poskytneme Vám též i všechny personální služby, které se týkají kompletního vypracování pracovních smluv se zaměstnanci a všechny další požadavky ohledně mzdové agendy a personalistiky, včetně přihlášení a odhlášení Vašich zaměstanců ke zdravotnímu či sociálnímu pojištění.
Outsourcing mezd - proce.

Náš mzdový program Avensio převádí zaúčtování mezd, dle nákladových a zakázkových, projektových hledisek, přímo do Vašeho účetního programu, přímo do Vámi nadefinované účetní osnovy. Máme zkušenosti s převody dat do účetních programů: SAP, Hélios Orange, ProServis, Tri-Soft. Ulehčíme práci nejen Vám, ale také Vaší účetní!

Ceník zpracování mezd

Celková cena za zpracování mezd se stanoví součtem měsíčního paušálu a pohyblivé složky, dle počtu Vašich zaměstnanců. Pokud si u nás necháváte vést rovněž účetnictví je pro Vás měsíční paušál zdarma

Orientační ceník – Měsíční zpracování mezd a personální agendy
Vedení personální agendy, výpočet ročního zúčtování daně ze závislé činnosti, potvrzení pro zaměstnance a úřady. měsíční paušál: 1.500,- Kč nebo 0,- Kč, pokud Vám vedeme i účetnictví
+ Pohyblivá složka - zpracování měsíční mzdy dle počtu zaměstnanců:
Zpracování měsíční mzdy do 5 zaměstnanců 0 Kč/zam.
Zpracování měsíční mzdy do 15 zaměstnanců (prvních 5 zdarma) 200 Kč/zam.
Zpracování měsíční mzdy do 30 zaměstnanců (prvních 5 zdarma) 180 Kč/zam.
Zpracování měsíční mzdy nad 31 zaměstnanců (prvních 5 zdarma) 150 Kč/zam.

Zašlete nám případně Vaší nezávaznou poptávku po našich účetních službách zde. Rádi pro Vás připravíme nezávaznou kalkulaci našich služeb. Podrobný Orientační ceník najdete zde.

Můžete nás rovněž navštívit v naší kanceláři na Praze 1 ohledně bezplatné informační schůzky. Schůzku si můžete domluvit na tomto čísle 606 837 855 či na emailu: info@zpracovani-ucetnictvi.cz, sídlíme v samotném centru Prahy 1 (v pasáži U Nováků), pouze 2 minuty od stanice metra Můstek.


© Copyright 2010 Harpagon s.r.o - učetnictví, Powered by: Rosion-Versace DZIAN & Alex Petronyuk